Białe hiszpańskie

Celebro Spain Sauvignon Blanc to białe wino, półwytrawne oddające niesamowity charakter winnic...
białe hiszpańskie
Celebro Spain Sauvignon Blanc to białe wino, półwytrawne oddające niesamowity charakter winnic zatopionych w gorącym słońcu Hiszpanii. Łagodne i orzeźwiające w smaku, z przyjemnym finiszem. Najlepiej podawać w temp. 10-12 oC. Idealne do ryb i owoców morza. Doskonałe jako aperitif.
Rybne Owoce morza Krewetki
2

Czerwone włoskie

Celebro Italy Cabernet Sauvignon to czerwone wino, półwytrawne oddające charakter słonecznych winnicach Italii....
czerwone włoskie
Celebro Italy Cabernet Sauvignon to czerwone wino, półwytrawne oddające charakter słonecznych winnicach Italii. Posiada delikatnie owocowy bukiet i doskonałą harmonię smaku. Najlepiej podawać w temp. 16-18°C.  Idealne do wieprzowiny, makaronów i pizzy.
Pizza Spaghetti Wieprzowina
3

Białe francuskie

Celebro France Chardonnay to białe wino, półwytrawne  o złocistożółtej barwie, pełne przyjemnych cytrusowych...
białe francuskie
Celebro France Chardonnay to białe wino, półwytrawne  o złocistożółtej barwie, pełne przyjemnych cytrusowych aromatów. Łagodne w smaku z owocową nutą. Najlepiej podawać w temp. 10-12 oC. Doskonałe do serów, drobiu i sałatek. Idealne jako aperitif.
Sery Drób Sałatki
1

Czerwone argentyńskie

<div>Celebro Argentina Cabernet Sauvignon-Merlot to czerwone wino, półwytrawne o wyraźnym zapachu dojrzałych,...
czerwone argentyńskie
Celebro Argentina Cabernet Sauvignon-Merlot to czerwone wino, półwytrawne o wyraźnym zapachu dojrzałych, czerwonych owoców o delikatnym zakończeniu.W smaku dobrze zrównoważone.Najlepiej podawać w temp. 16-18°C. Znakomite do wołowiny i mięs z grilla.
Z grilla Steki Wołowe
4
białe hiszpańskie
czerwone włoskie
białe francuskie
czerwone argentyńskie
Ta strona używa plików cookie. Niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Dowiedz się więcej. Przeczytaj czym sa pliki cookie i do czego wykorzystujemy je na stronie www.celebro.com.pl Zgadzam się. Nie pokazuj więcej tego komunikatu.